مرکز نوآوری انرژیک به عنوان اولین مرکز نوآوری خصوصی در حوزه نفت و انرژی، چهارمین رویدادEnergic Pitch Session”  خود را با هدف بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی، در تاریخ 22 آذر 1401 همزمان با اولین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت ، در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد کرد.

مرکز نوآوری انرژیک رویداد بهم‌رسانی را  با هدف تسریع و تسهیل ارتباط مابین نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی و سرمایه‌گذاران این حوزه برگزار می‌کند.

در این رویداد هر کدام از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان حوزه نفت و انرژی به عنوان نوآفرینان این حوزه، در حضور مدیران و افراد کلیدی گروه گسترس انرژی پاسارگاد و پترو ایران، به ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در راستای فروش خدمت/ محصول و یا جذب سرمایه خواهند پرداخت. پس از برگزاری رویداد و با تصمیم مدیران و افراد کلیدی از شرکت‌های صنعتی، جلسات خصوصی تکمیلی در راستای فرآیند فروش خدمت/ محصول و جذب سرمایه با نوآفرینان برگزار خواهد گردید.

 

شرایط لازم برای حضور در رویداد بهم‌رسانی

مرکز نوآوری انرژیک  شرایط شرکت در این رویداد را برای نوآفرینان غیرعضو نیز به صورت محدود فراهم کرده است تا در کنار سایر اعضای انرژیک، از بستر ایجاد شده برای فروش خدمت/ محصول یا جذب سرمایه‌ استفاده کنند.

در همین راستا، هر کدام از نوآفرینان غیرعضو که تمایل دارند در این رویداد بهم‌رسانی حضور داشته باشند، می‌توانند جهت ثبت‌نام اولیه به تکمیل فرم اقدام کنند. مهلت ثبت‌نام اولیه تا پایان روز یکشنبه 20 آذر 1401  خواهد بود.

پر کردن این فرم به منزله پذیرش نوآفرینان  برای شرکت در این رویداد نیست و مرکز نوآوری انرژیک پس از بررسی و ارزیابی نوآفرینان، اقدامات آتی برای تکمیل ثبت‌نام و آماده‎‌سازی جهت حضور در رویداد را انجام خواهد داد.

برای ثبتنام در رویداد کلیک کنید

 

 

نوآفرینان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن مرکز نوآوری انرژیک ۶۶۴۶۰۰۴۳ – ۰۲۱ تماس بگیرند.