مرکز نوآوری انرژیک به عنوان اولین مرکز نوآوری خصوصی در حوزه نفت و انرژی، چهارمین رویداد بهم‌رسانی با محوریت “کاربرد داده و اینترنت اشیاء در زنجیره ارزش بالادستی” را با حمایت وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران با هدف بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی، در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آذر ۱۴۰۱ همزمان با اولین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت، در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد کرد.
در این رویداد هر کدام از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان حوزه نفت و انرژی به عنوان نوآفرینان این حوزه، در حضور مدیران و افراد کلیدی گروه گسترس انرژی پاسارگاد و پترو ایران، به ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در راستای فروش خدمت/ محصول و یا جذب سرمایه خواهند پرداخت. پس از برگزاری رویداد و با تصمیم مدیران و افراد کلیدی از شرکت‌های صنعتی، جلسات خصوصی تکمیلی در راستای فرآیند فروش خدمت/ محصول و جذب سرمایه با نوآفرینان برگزار خواهد گردید.

 

مزایای حضور در رویداد:

۱. ۲۵ میلیون تومان جایزه نقدی برای دو تیم منتخب (جمعا ۵۰ میلیون تومان)
۲. بررسی طرح‌های برتر جهت سرمایه‌گذاری
۳. ارائه گواهی معتبر رتبه از طرف وزارت نفت

شرایط لازم برای حضور در رویداد بهم‌رسانی

مرکز نوآوری انرژیک شرایط شرکت در این رویداد را برای نوآفرینان غیرعضو نیز به صورت محدود فراهم کرده است تا در کنار سایر اعضای انرژیک، از بستر ایجاد شده برای فروش خدمت/ محصول یا جذب سرمایه‌ استفاده کنند.

در همین راستا، هر کدام از نوآفرینان غیرعضو  که تمایل دارند در این رویداد بهم‌رسانی حضور داشته باشند، می‌توانند جهت ثبت‌نام اولیه به تکمیل فرم اقدام کنند. مهلت ثبت‌نام اولیه تا پایان روز یکشنبه ۲۰ آذر  ۱۴۰۱ خواهد بود.

پر کردن این فرم به منزله پذیرش نوآفرینان برایبرای ثبت‌نام در رویداد کلیک کنید

 

نوآفرینان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن مرکز نوآوری انرژیک ۶۶۴۶۰۰۴۳ – ۰۲۱ تماس بگیرند.

 

نقشه راه رویداد 

فرآیند بهم‌رسانی مرکز نوآوری انرژیک