ششمین رویداد سرمایه گذاری مرکز نوآوری انرژیک

مرکز نوآوری انرژیک به عنوان اولین مرکز نوآوری خصوصی در حوزه نفت و انرژی، ششمین رویداد بهم‌رسانی با هدف بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی، در تاریخ۲۳ آذر ۱۴۰۱ همزمان با دوازدهمین کنگره بین المللی مهندسی شیمی ، در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد کرد.
در این رویداد هر کدام از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان حوزه نفت و انرژی به عنوان نوآفرینان این حوزه، در حضور سرمایه گذاران و مدیران و افراد کلیدی صنعت ، به ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در راستای فروش خدمت/ محصول و یا جذب سرمایه خواهند پرداخت. پس از برگزاری رویداد و با تصمیم مدیران و افراد کلیدی از شرکت‌های صنعتی، جلسات خصوصی تکمیلی در راستای فرآیند فروش خدمت/ محصول و جذب سرمایه با نوآفرینان برگزار خواهد گردید.

محور ها و موضوعات رویداد برای سرمایه گذاری:

مزایای حضور در رویداد:

1. بررسی طرح‌های برتر جهت سرمایه‌گذاری

شرایط لازم برای حضور در رویداد بهم‌رسانی

مرکز نوآوری انرژیک شرایط شرکت در این رویداد را برای نوآفرینان غیرعضو نیز به صورت محدود فراهم کرده است تا در کنار سایر اعضای انرژیک، از بستر ایجاد شده برای فروش خدمت/ محصول یا جذب سرمایه‌ استفاده کنند.

در همین راستا، هر کدام از نوآفرینان غیرعضو  که تمایل دارند در این رویداد بهم‌رسانی حضور داشته باشند، می‌توانند جهت ثبت‌نام اولیه به تکمیل فرم اقدام کنند. مهلت ثبت‌نام اولیه تا پایان روز جمعه 17 آذر  ۱۴۰۱ خواهد بود.

پر کردن این فرم به منزله پذیرش نوآفرینان برای رویداد نیست و پس از داوری اولیه تیم های نهایی انتخاب خواهند شد.

برای ثبت‌نام در رویداد کلیک کنید

نوآفرینان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن مرکز نوآوری انرژیک ۶۶۴۶۰۰۴۳ – ۰۲۱ تماس بگیرند.