مرکز نوآوری انرژیک به عنوان اولین مرکز نوآوری تخصصی در حوزه نفت و انرژی، سومین رویداد “Energic Pitch Session” خود را با هدف بهم‌‌رسانی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان با شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی،‌ روز یکشنبه ۲۱ آذر ماه ۱۴۰۰، در سالن همایش‌‌های دانشکده مهندسی نفت واقع در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار کرد.

در آغاز رویداد آقای دکتر محمد مصطفوی رئیس هیأت مدیره شرکت پیشگامان توسعه کار‌مایه آپادانا (آپادانا و‌نچرز) در رابطه با شکل‌گیری آپادانا و‌نچرز و مرکز نوآوری انرژیک و مأموریت و اهداف آن و همچنین در رابطه با اهمیت فناوری و نوآوری و حمایت از آنها در صنعت نفت به سخنرانی پرداختند.

در ادامه آقای دکتر احمدرضا ربانی رئیس دانشکده مهندسی نفت دانشگاه امیرکبیر به معرفی دستاورد‌ها و فعالیت‌ها و خدمات دانشکده مهندسی نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر پرداختند.

در ادامه آقای دکتر حمزه حسنی دبیر کارگروه تولید بار اول معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در رابطه با تسهیلات و حمایت‌های این کارگروه از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای تولید بار اول به سخنرانی پرداختند.

و در نهایت آقای مهندس روزبه شاهرخی مدیرعامل شرکت پیشگامان توسعه نوآفرینان آپادانا (مرکز نوآوری انرژیک) گزارش فعالیت‌های مرکز نوآوری انرژیک و اهمیت و ضرورت نوآوری باز در صنعت انرژی را ارائه کردند.

مهندس روزبه شاهرخی- مدیرعامل مرکز نوآوری انرژیک

هدف از برگزاری این رویداد تسریع و تسهیل ارتباط میان شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان عضو مرکز نوآوری انرژیک و شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی و سرمایه‌گذاران این حوزه می‌باشد.

این رویداد با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مدیران، افراد کلیدی و نمایندگان شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی که ۷۰ نفر به صورت حضوری و ۲۳۰ نفر به صورت مجازی و پخش زنده از طریق کانال آپارات انرژیک حضور داشتند، برگزار شد.

 

 

 

در این رویداد ۱۲ شرکت فناور و دانش‌بنیان عضو مرکز نوآوری انرژیک که پس از حضور در دوره منتورینگ تأییدیه جهت شرکت در رویداد را کسب کرده بودند، در حضور مدیران و تصمیم‌گیرندگان کلیدی شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران به ارائه کسب‌وکار و توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در راستای فروش خدمت/محصول و یا جذب سرمایه پرداختند.

 

شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان عضو مرکز نوآوری انرژیک حاضر در این رویداد:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پس از هر ارائه به پرسش و پاسخ و تعامل مستقیم میان صنعت و نوآفرینان اختصاص داده شد.

 

 

در ادامه این رویداد شبکه‌سازی افراد حاضر در جلسه و جلسات B2B و برنامه‌ریزی جهت برگزاری جلسات تکمیلی آتی انجام گرفت.

شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذارانی که در این رویداد حضور داشتند به قرار زیر هستند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.