دومین رویداد بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران حوزه نفت و انرژی

مرکز نوآوری انرژیک » دومین رویداد بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران حوزه نفت و انرژی
دومین رویداد بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران حوزه نفت و انرژی

مرکز نوآوری انرژیک به عنوان اولین مرکز نوآوری خصوصی در حوزه نفت و انرژی، دومین رویدادEnergic Pitch Session”  خود را با هدف بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی، روز سه‌شنبه 14 بهمن 1399، در سالن رویدادهای آن مرکز برگزار خواهد کرد.

مرکز نوآوری انرژیک رویداد بهم‌رسانی را  با هدف تسریع و تسهیل ارتباط مابین نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی و سرمایه‌گذاران این حوزه برگزار می‌کند.

انرژیک در نظر دارد تا در دومین رویداد بهم‌رسانی خود، شرایطی را فراهم آورد تا مدیران و افراد کلیدی تصمیم‌گیر ده‌ها شرکت‌ صنعتی حوزه نفت و انرژی و همچنین سرمایه‌گذاران خطرپذیر تخصصی این صنعت حضور داشته باشند تا فضای ارتباط و تعامل دوسویه میان صنعت و نوآفرینان حوزه نفت و انرژی به صورت موثر شکل گیرد.

در این رویداد هر کدام از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان حوزه نفت و انرژی به عنوان نوآفرینان این حوزه، در حضور مدیران و افراد کلیدی تصمیم‌گیر از شرکت‌های صنعتی به ارائه  کسب و کار، توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در راستای فروش خدمت/ محصول و یا جذب سرمایه خواهند پرداخت. پس از برگزاری رویداد و با تصمیم مدیران و افراد کلیدی از شرکت‌های صنعتی، جلسات خصوصی تکمیلی در راستای فرآیند فروش خدمت/ محصول و جذب سرمایه با نوآفرینان برگزار خواهد گردید.

حضور در این رویداد برای نوآفرینان به منزله پل ارتباطی با یک شبکه غنی و درهم تنیده از تصمیم‌گیران و مدیران بخش‌های خصوصی و دولتی حوزه نفت و انرژی است. همچنین امکان بهره‌مندی از منتورهای تخصصی با تجربه که سال‌ها در بخش‌ها، شرکت‌ها و پروژه‌های مختلف فعالیت کرده‌اند فراهم می باشد. هر کدام از این افراد با نیازهای مختلف صنعت آشنایی کامل دارند و می‌توانند بسته به توانمندی‌های نوآفرینان نقش حلقه واصل بین نوآفرینان و صنعت را ایفا کنند.

شرایط لازم برای حضور در دومین رویداد بهم‌رسانی

مرکز نوآوری انرژیک برای اولین بار شرایط شرکت در این رویداد را برای نوآفرینان غیرعضو نیز به صورت محدود فراهم کرده است تا در کنار سایر اعضای انرژیک، از بستر ایجاد شده برای فروش خدمت/ محصول یا جذب سرمایه‌ استفاده کنند.

در همین راستا، هر کدام از نوآفرینان غیرعضو که تمایل دارند در این رویداد بهم‌رسانی حضور داشته باشند، می‌توانند جهت ثبت‌نام اولیه به تکمیل فرم از طریق لینک زیر اقدام کنند. مهلت ثبت‌نام اولیه تا پایان روز سه‌شنبه 30 دی 1399 خواهد بود.

پر کردن این فرم به منزله پذیرش نوآفرینان  برای شرکت در این رویداد نیست و مرکز نوآوری انرژیک پس از بررسی و ارزیابی نوآفرینان، اقدامات آتی برای تکمیل ثبت‌نام و آماده‎‌سازی جهت حضور در رویداد را انجام خواهد داد.

 

برای تکمیل فرم ثبت‌نام کلیک کنید

نوآفرینان برای برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن مرکز نوآوری انرژیک 66460043 – 021 تماس بگیرند.


فرآیند بهم‌رسانی مرکز نوآوری انرژیک


آنچه در اولین رویداد بهم‌رسانی مرکز نوآوری انرژیک گذشت

اولین رویداد بهم‌رسانی نوآفرینان عضو مرکز نوآوری انرژیک با شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۹ برگزارشد.
در این رویداد نوآفرینان و شرکت‌های دانش‌بنیان در مقابل بیش از ده شرکت‌ صنعتی و سرمایه‌گذاران محصولات‌ / خدمات‌ خود را معرفی و با مدیران و نمایندگان آن شرکت‌ها در راستای فروش و جذب سرمایه تبادل نظر و مذاکره کردند. به واسطه اولین رویداد بهم‌رسانی یکی از شرکت‌های عضو مرکز نوآوری انرژیک، در حال انجام مذاکرات نهایی با صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت جهت دریافت سرمایه مورد نیاز برای طرح کسب و کار خود است.

برای مشاهده گزارش اولین رویداد بهمرسانی نوآفرینان و شرکت‌های دانش‌بنیان عضو مرکز نوآوری انرژیک با شرکت‌های صنعتی حوزه نفت و انرژی کلیک کنید

 

گالری تصاویر رویداد اول بهم‌رسانی مرکز نوآوری انرژیک

 

پشتیبان
پشتیبان
پیمایش به بالا