نوآوری باز

خدمات نوآوری باز

مخاطب این دسته از خدمات انرژیک، شرکت‌ها و هلدینگ‌های بزرگ حوزه انرژی هستند. انرژیک می‌تواند بازوی این شرکت‌ها در پیاده‌سازی پارادایم نوآوری باز باشد. در پارادایم نوآوری باز شرکت‌ها برای پیشبرد نوآوری و رفع نیازهای فناورانه خود علاوه بر استفاده از توان تحقیق و توسعه درونی از همکاری با بازیگران بیرونی نیز استقبال می‌کنند. نوآوری باز گنجینه‌ای از ایده‌ها و راهکارهای تازه را به روی شرکت‌ها می‌گشاید و این امکان را ایجاد می‌کند تا با صرف زمان و هزینه کمتر به راه‌حل‌ها دست یابند.

خدماتی که انرژیک در این خصوص به شرکت‌ها ارایه می‌دهد شامل این موارد هستند:
همرسانی و حل مسأله: «انرژیک» با بهره‌گیری از شبکه ارتباطی گسترده خود در زیست‌بوم کارآفرینی نوآورانه به شرکت‌های بزرگ حوزه انرژی کمک می‌کند تا تیم‌ها و افراد توانمند را جهت حل مسائل فناورانه خود شناسایی کنند.
مشاوره کارآفرینی و نوآوری سازمانی: شرکت‌های بزرگ حوزه انرژی می‌توانند با بهره‌گیری از مشاوره متخصصان حوزه نوآوری در «انرژیک» برای رشد و توسعه شرکت‌های خود اقدام کنند.
دسترسی به گنجینه‌ای از استعدادها: مرکز نوآوری «انرژیک» فضای مناسبی جهت استقرار و تعامل دانشجویان و جوانان مستعد و متخصص در شاخه‌های مختلف حوزه انرژی خواهد بود.
تسهیل ارتباط با جامعه دانشگاهی: قرارگیری مرکز «انرژیک» در دانشکده مهندسی نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر، امکان بهره‌مندی از توان فنی و علمی جامعه دانشگاهی را برای یک شرکت‌های بزرگ حوزه انرژی را فراهم می‌نماید.
برگزاری رویدادهای Reverse Pitch: شرکت‌ها می‌توانند از طریق نشست‌های تخصصی Reverse Pitch برگزارشده در «انرژیک» مسائل و نیازهای فناورانه خود را با کارآفرینان خلاق و نوآور مطرح کنند و راه‌حل‌های مناسب و تیم متخصص را با کمترین هزینه جذب نمایند.

پیمایش به بالا